Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi a véleményetek a Forest...

Frepy kérdése:

Mi a véleményetek a Forest snowboard márkáról?

Figyelt kérdés

Idén tervezek ellátogatni a Snowattack sí & snowboard fesztiválra, de egy snowboard kabátom sincs. Sosem próbáltam a sportot habár mindig is érdekelt, mert a gördeszkát sokáig űztem.

Egy Forest Black Carbon 2018 snowboard-ot szemeltem ki, persze hozzáértés nélkül. Kérhetnék egy kis segítséget? Akár deszka, akár ezen modell, akár bármi mással kapcsolatban.



2018. aug. 19. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Huh, keresőbe beírva az adott deszkát, egyetlen magyar oldalt ad ki ahol az adott deszkáról semmmi(!) leírás nincsen... Komoly nem értem hogy lehet bármit is eladni úgy hogy a termékről nincs konkrét leírás???

Így weben keresztül biztos nem venném meg.

Másik dolog hogy kezdőként személyesen kéne elmenni egy olyan helyre ahol értenek is hozzá! Ott esetleg segítenek kiválasztani a számodra megfelelő felszerelést. Sajnos nem vagyok a magyar berkekben tájékozott, de szerintem ha feltúrod a magyar netet, fórumokat, talán a szezon kezdetéig lesz fogalmad a dolgokról.


Személyes véleményem hogy Magyarországon a szezon rövidsége és minősége miatt kezdőként elég ha használt cuccokat veszel. Persze ha nem sajnálod rá a pénzt és komolyan gondolod, és nem fognak a kezdeti esések eltántorítani, akkor lehet új is, az új fejlesztések mindig jobbak! Amiből újat javasolnék minden képpen az a bakancs, és a nadrág. Deszka profilja fontos hogy milyen, hossza, szélessége(ha nagy lábad van) elég fontos hogy milyet választasz.... Most rohannom kell, írj egy privit ha érdekelnek a részletek és ha lesz időm összeírom a fontos dolgokat, vagy ha konkrét kérdésed van, leírhatod.

2018. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam!
2018. aug. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!