Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Lesz oktatóval snowboard...

Lesz oktatóval snowboard tábor külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 éve síelek, viszont idén szeretném kipróbálni a snowboardozást is! Tudtok esetleg olyan csapatos szervezésről ahol szerveznek snow boardos oktatást is a hétre? (akár rendes oktató vagy lelkes profi aki időt szán rá hogy kezdőkkel csússzon és oktasson)


Szívesen mennék fiatalos csapattal Ausztriába, Olasz országba snowboardozni 3-5 napra. Bérelnék hozzá felszerelést, illetve sílécet is vinnék biztos ami biztos :) Én is fiatal vagyok, 25 éves férfi


25F



2018. szept. 2. 10:12
 1/2 xXGGEZXx válasza:
Aha csakaz
2018. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ilyenről még nem is hallottam, max régen volt gyerekeknek iskolában sítábor.

Viszont ha tényleg meg akarod tanulni akkor vegyél, ne bérelj, és jó minőségű cuccot.

Kijösz ide ausztriába, kiveszel egy szobát, meg vannak oktatók, akár csoportos akár egyéni oktatások vannak. Befizetsz egynél csillio millio eurót aztán lehet menni. :) nem olcsó.

Vagy ugyanez a verzió csak olyannal jösz, akinem már megy jobban, és az majd tanít.

5 napot mindenképpen szánj rá. 3 nap kb mire ráérzel szerintem.

2018. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!