Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Tavaly térdsérülésem volt,...

Tavaly térdsérülésem volt, szerintetek ebben az évben síelhetek?

Figyelt kérdés
Tavaly snowboardozni tanultam. Öt napos volt, de én a negyedik napon lesérültem. A belső oldalszalagom és a hátsó keresztszalagom sérült elég durván. Műteni nem kellett, hat hétig viszont egy lábmerevítőt kellett hordanom. Utána természetesen gyógytorna. Szerintetek érdemes lenne ebben az évben síelni (4 éves korom óta tudok)? Ha valakinek volt hasonló és síelt utána fájt?

2018. dec. 27. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van azóta bármi panaszod? Fáj? Sportolsz valamit? Próbáltad már más sportban, hogy érzel-e valami szokatlant? Ha nem fáj, sportolsz és sport közben sem érzel semmi fájdalmat, nem kattog vagy ropog, akkor szerintem nem lehet baj. Esetleg vegyél térdmerevítőt és tedd fel. Az is fogja a térdedet. Jó síelést és boldog új évet! :)
2018. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!