Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Valami baj lehet velem hogy...

Valami baj lehet velem hogy egy óra után sem tudtam megállni a jégen?

Figyelt kérdés
Életemben először mentem korcsolya pályára. 33 éves férfi vagyok egyszerűen végig kellett fognom a korlátot illetve a palánkot picit is elengedtem már mindjárt éreztem hogy esek el, csúszik szét a lábam.... Egy órát koriztam de elengedni a korlátot abszolút nem tudtam
2019. jan. 18. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, csak már "öreg" vagy ahhoz, hogy ilyen gyorsan új mozgást tanulj. :D De hamar bele lehet jönni. A lényeg, hogy máshol van a súlypontod, mint sétáláskor, előre kell dőlni egy kicsit, akkor sokkal nehezebb kibillenni az egyensúlyból.
2019. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit életlen a korcsolyád, és azért csúszol szét?


Ha saját korid van, akkor érdemes a szobában, a szőnyegen gyakorolni az egyensúlyt, fél lábon állást.


Egyébként meg nem baj, hogy a korlátot fogtad végig, a fiam is nehezen tanult meg korcsolyázni, pedig ő jóval fiatalabb volt, mint te :-) és sokáig kellett fogni a kezét.

Kitartás, és sok gyakorlás, és menni fog.

2019. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!