Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit gondoltok? Így jó lenne a...

Mit gondoltok? Így jó lenne a terv?

Figyelt kérdés

Push-pull-leg alapján edzek heti hatszor, 7 hónapja kezdtem az edzést (kaja viszonylag rendben van). Próbáltam a szériázást is, de valahogy nem tetszett. Akkor próbáltam ezt a kicsit átdolgozott piramist: az ,,amikor a szériázás és a piramis találkozik" rész: [link]


Azaz, például húzódzkodásnál csinálok 12, 10, majd 8 ismétlést, viszont egyikben sem megyek bukásik, hanem 1 ismétlés még marad.


Valamint lenne ezen kívül egy kérdésem. Eddig a terhelést (/súlyt) sose edzésről edzésre növeltem, hanem kb. 2 hét után (kivéve kis izmoknál, ott kb 2 edzés után).

Pl. vegyük a húzódzkodást. Most 12,10,8 az ismétlésszám, viszont 12,11,8 nem menne teljesen szabályosan. Erőltessem edzésről edzésre a terhelést vagy maradjak ennél, hogy kb. 2 hetente növelem?


Köszönöm!



2019. márc. 20. 17:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Uhhh, a kategóriát kicsit elnyomtam....
2019. márc. 20. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!