Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szoktatok hosszabb pihenot...

Ti szoktatok hosszabb pihenot tartani?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen gyakran mennyit? Multkor peldaul vegigedzettem egy hetet, aztan a masodik hetet, most ket het aranylag sokszor voltam, de ugy erzem kell egy het piheno.

Nektek mi valt be?



2019. júl. 24. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább mentáliasan tesz jót, visszahozza a motivációt. De teljesítmény szempontjából jobb egy deload mint kihagyni.
2019. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki mindent. :D Edzéstervtől is függ. Van amit lehet pörgetni hónapokig, van ahol 2-3 hétig nyomod és utána kell 4-5 nap egybefüggő pihenő. Sőt, még az egyéb napi tevékenységek is befolyásolják.
2019. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az a deload?:)
2019. júl. 25. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy például egy edzésre visszaveszel a súlyokkal, 80% környékére.

Én nekem úgy van, hogy amikor érzem, hogy kezdek feltelni, (kevés alvás, kaja, nehéz edzések, plusz külső stressz, vagy bármi hatására) akkor tartok 1 vagy 2 hetet, de idáig ritkán jutok el, mert mire eljutnék ide, pont úgy alakul mindig, hogy ki kell hagynom 1 hetet, mert nem tudok lejutni :D

2019. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah jah, csinaltam mar ilyet, csak nem tudtam higy igy mondjak. Koszi
2019. júl. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!