Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Manapság miért nincs meg az...

Manapság miért nincs meg az emberekben az alázat a sportok iránt?

Figyelt kérdés
Testépítés rovatba írtam, mert szerintem itt látszik a legjobban ez a trend, de igaz szerintem ez a megállapítás az összes manapság divatos sportra.

2019. júl. 25. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az alázat annál a rétegnél akinél mindig is megvolt, most is megvan. A különbség az edzőterembe vagy/és egyéb sport edzésekre járó emberek számában van, ha nő a számosság elvesznek az "egyediek".

Illetve sok olyan is igénybe veszi a (főleg az edzőtermek) szolgáltatásait, akik nem a sport szeretete miatt járnak le, hanem meg akarnak felelni vagy kompenzálni akarnak. Az online médián keresztül mindenki szeme elé az folyik, hogy fitness, funkcionális edzés, nézzünk ki jól, stb. és akarva-akaratlanul lemennek a terembe bohóckodni. Szerintem ezzel alapjába véve nincs baj, minél többen mozgunk valamit, annál jobb lesz a közegészség és a közhangulat.

Továbbra is vannak olyan sport klubbok, társaságok, egyesületek ahol komolyabban bele lehet folyni ebbe-abba, csak nehezebb megtalálni őket.

2019. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van az alázat azokban akik komolyan űznek egy egy sportot, de a kérdésedben ott a válaszod.

Divat...

Aki divat sportot űz, abban nem véletlen nincs alázat.

2019. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!