Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lehet ilyen erős vállfáj...

Miért lehet ilyen erős vállfájdalmam? (csak egyik kar)

Figyelt kérdés

Mostmar 1,5 eve edzek, kb 1 évig semmi bajom nem volt, minden gyakorlatot főleg a hasznosakat (jól) megtanultam. De teljesen mindegy hogy deadliftezek vagy célzottan vállra edzek,a vállam más napra eléggé fáj, mintha az ízület fájna benne (edzés közben egyebként nagyon minimálisan szokott)


Már több edzőtársamat hallottam vállfàjdalommal szenvedni, volt akit műtötték is. Mit kellene tennem ilyenkor? (orvosnál voltam, passzolta ő is)


2019. júl. 25. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok dolgot tudsz tenni :/ Nekem még a guggolástól is fáj ahogy fogom a rudat. Kipróbáltam már mindent, még az injekciós kúrát is. De nem múlt el.
2019. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyanez, guggolásnál is fáj, pedig azt nem sokfelekeppen lehet megfogni
2019. júl. 25. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit pihensz, erősíts a rotátor köpenyed, hagyd el átmenetileg a cél gyilkosabb gyakorlatokat, nyújts, egyél ízületvédőt
2019. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!