Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőnek kötelessége átadni a...

Kezdőnek kötelessége átadni a gépet ha jön egy erősebb testépítő?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 18:39
 1/8 xp ali ***** válasza:
Nem KELL. Általában kivárják a sorukat, kiszámíthatóak, és/vagy addig mást csinálnak, vagy felváltva vagytok rajta. De meg is lehet kérdezni, hogy kell-e neki most. Legalábbis nálunk anno így volt. Persze ha nem akarja kivárni, akkor nem érdemes erősködni, ő az erősebb. De nálunk inkább támogatták a kezdőket és mi is elfogadtuk, hogy az ő edzélsterve szigorúbb lehet. Legközelebb akkor kell menni, amikor nincs ott, ha nem tudod elviselni.
2019. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

hát én inkább a hobbistáktól láttam olyan dolgokat, hogy odébbrakja a törölköződet amikor épp felállsz átmozgatni magad


nem is azt mondom, hogy kezdő, mert sportember bármilyen szinten álljon ilyen nem csinál

az a tipikus nike futószereléses 40-es fószer, a "bocsi gyorsan bemelegítek" dumával

általában megkérdezik, hogy hány sorozat van még hátra és kész

2019. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem akarok nagyon beleszólni, de mi ez már? A kezdő nem ugyanúgy fizetett a gép használatáért?

Ez az erősebb kutya b@..ik szindróma?

2019. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinolyat ir h at kell adni az nem normalis.

Ha veletlenul elofordul hogy elveszi valaki valakinek a helyet az fuggetlen attol h erosebb e. Az biztos hogy kulturalatlanabb.

Amugy 20 ev kb 10 edzoterem tapasztalattal soha nem lattam meg ilyet.

2019. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a pofázósoktól, gépen telónyomkodóktól szoktam elkérni, ha sietek. Normális emberektől azt szoktam kérdezni, hogy beszállhatok-e. Sok nálam nagyobb ember nincs a teremben, így a másik irány nem szokott megesni.
2019. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy a kezdőknek adom át. Ismerek izomcsoportokra, sőt izom fejekre külön-külön megannyi gyakorlatot, szóval még egy fullosan tömött teremben is több alternatíva áll rendelkezésemre.
2019. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom törölve lett megint.


Át kellett adni.

2019. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk át kell. Benne van a házirendben is.
2019. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!