Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy héten hány kardió kell?

Egy héten hány kardió kell?

Figyelt kérdés

Újra nekiakarok kezdeni az edzésnek. Amíg edzettem nem voltak pattanásaim és nem volt minden bajom. Mióta nem edzek azóta a testtartásom is rossz és folyamatosan gerincből eredő derékfájásom van amire gyógyszert kell néha szednem. Hamar elfáradok a legkisebb házimunkától is mióta nem edzek. Tele vagyok ismét szűnni nem akaró pattanásokkal és gyorsan zsírosodik a hajam és az arcom. Tiszta narancsbőr vagyok. Elegem van ebből. Tegnap elkezdtem kardiózni meg átmozgatni az izomzatom. Ilyen alap tornagyakorlatokat csináltam mint régen.

Régebben heti 4x erősítő edzést végeztem itthon és a maradék időben kardióztam, csak az kevés volt kicsit. Hogyan építsem fel most akkor az edzésem, ha csak itthoni tornára van időm? Fogyni szeretnék meg egy alap izomzatot elérni, hogy ne legyek puhány. Nem szeretnék fitnesszmodell alakot, csak egy jó erőnlétet és kevesebb narancsbőrt szeretnék.

165 cm magas és 68 kiló vagyok most. Nem vagyok elhízva, hanem inkább csak kicsit zsírosnak mondanám magam. Fenekemre és a hasamra rakódik le a zsír. Étkezésem jelenleg nem a legjobb, mert reggelire csak egy kis műzlit eszek de azt is ilyen 11 óra fele. Tehát reggel sokáig csak a kávéval vagyok el. Délután 3 fele ebédelek valamit, ami csak egyféle kaja. Tehát levest nem szoktam enni. Vacsorázni meg van hogy 9 után is eszek. Folyadékot napi átlagosan 2 litert viszek be. Emiatt sokszor székrekedésem is van, hisz más folyadékot nem viszek be. Persze ezen az étrenden es étkezési szokáson is fogok változtatni. Gondoltam leírom hátha segít a válaszolásban.



2019. júl. 26. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
4-5 alkalom
2019. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1-2x illik minimum, hogy legyen valamennyi állóképességeg, de több inkább csak akkor, ha elvezed.
2019. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!