Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után mit ehetek, ami...

Edzés után mit ehetek, ami nem por?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, izmomat növelem, erősítem. Fehérje porom van. Pontosan edzés után milyen szénhidrátot ehetek és milyen mennyiségben? 170cm/64 kg
2019. júl. 29. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Barmit ehetsz, csak férjen bele a tervezett étrendedbe.
2019. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Érdemes gyors felszívódásút (pl. banán) - pláne ha szarul vagy -, ha hazaérsz, mehet a lassú.
2019. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Németh Szilárd felé Füstölt nyúljás-körmös pacal receptje:



3 kg csíkozott marhapacal

1 kg darabolt füstölt nyúlja

fél kg szeletelt sertésköröm

fél kg paradicsom

fél kg paprika

6-8 fej vereshagyma

1-2 fej fokhagyma

20 dkg zsír

3-4 szárított erőspaprika

őrölt paprika, őrölt bors, őrölt kömény, só


A pacalt egy órán keresztül abálom sós, szemes borsos, babérleveles, hagymás, fokhagymás, citromos (ecetes) lében, majd leszűröm, a fűszereket kidobom. Közben a hagymát a zsíron dinsztelem, a pirospaprikával ízesítem-színesítem, belekerül a feldarabolt paprika és paradicsom, sózom, majd felöntöm egy kis vízzel, erre jön a pacal, egy óra múlva a köröm és a füstölt. másfél-két óráig rotyogtatom, majd jöhet a zúzott fokhagyma és a fűszerek, még fél óra és kész. Friss kenyér és vecsési savanyú jár hozzá, érzékenyebb gyomrúak főtt krumplival is fogyaszthatják.

2019. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!