Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van Budapesten olyan edzőterem...

Van Budapesten olyan edzőterem ahonnan ki van tiltva a telefonnyomkodás?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha ilyen finnyás vagy, rendezz be magadnak otthon egyet.
2019. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod vannak akik edzeni járnak nem pávaskodni, meg foglalni az eszközöket!
2019. júl. 30. 10:41
 3/7 anonim válasza:
100%

Sajnos nem tudok róla.


Első, valószínű ha így vélekedsz akkor nem voltál még ilyen helyzetben.


Nagyon idegesítő, amikor egy gépet elfoglalnak 30 percen keresztül de természetesen nem mozdulnak meg rajta - kivéve ugye az ujjtornát, mert ott üzenget a barinőkkel/haverokkal. A múltkor volt velem ilyen pont, nem vagyok egy türelmetlen típus de 3x mentem vissza megnézni hogy szabad-e már a gép, de még mindig a csak ült rajta és pötyögött a telefonján.


Nálam is van telefon - sokszor arról nézem a gyakorlatokat, mérem az időt stb. Na de meg foglalok le egy gépet és nem ott pletykálok a barátaimmal.


Jó lenne ha ezeknek szólnának a recepciósok, akkor talán lenne változás/következmény.


Én egyszer feltűnően ott álltam a gép mellett várakozva, de nem igen zavartatva magát a hölgy. Ráadásképp amikor végre elment, le se törölte maga után az izzadt foltot :) szoval ezekkel szerintem nem tudsz mit csinálni, nagyon jó lenne ha lenne rá valami szabály.

2019. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Előző: és akkor miért nem szóltál neki? Inkább ott vártál a gép mellett szó nélkül?

Ne vedd sértésnek, de komolyan nem értem, valóban irritálóak ezek az emberek, de pont ezért...

2019. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyszer fordult elő hogy direkt ott álltam, talán észreveszi magát.


Előtte volt, hogy udvariasan megkérdeztem használja-e még a gépet, a válasz az volt, hogy igen.

És folytatta a telefonozást. Nem vagyok egy bunkó ember, nem szoktam beszólni senkinek, valóban ráférne ezekre az emberekre de én nem fogok vele leállni veszekedni. Itt valóban szabályozások kellenek, anélkül mindegy mit szól az ember.


Egy edzoteremben utcai cipőben és farmerban feszített egy csoport srác, de senki nem szólt nekik még a recepciós se - pedig elvileg nem lehet kinti cipőben bemenni a legtöbb helyre. Ők is elfoglaltak egy jó nagy területet, nem igazán csináltak semmit de szólni mégse lehetett. Tehát vagy elviseled vagy elmész ezek szerint.

2019. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fitness5-ban láttam kiírva a gépekre, hogy telefonozással ne foglald a gépeket, de ennyi
2019. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

"A múltkor volt velem ilyen pont, nem vagyok egy türelmetlen típus de 3x mentem vissza megnézni hogy szabad-e már a gép, de még mindig a csak ült rajta és pötyögött a telefonján."


Oda kell menni és mondani, hogy beszállsz. Nálam többnyire el is mennek onnan, úgyis csak pihengetnek, "klubozgatnak"

2019. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!