Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van Debrecenben diákok számára...

Van Debrecenben diákok számára kedvezményes vagy viszonylag olcsó konditermet?

Figyelt kérdés
Kolis leszek de szeretnék továbbra is kondizni, lehetőleg minél olcsóbban, tudtok esetleg ilyen helyet?

2019. júl. 30. 10:54
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekünk pl. a gimnáziumban a koliban volt edzőterem, sőt a suliban is, oda ingyen le lehetett menni. Nem volt szupermodern, de elég a sallangmentes edzéshez bőven.


Egyetemistáknak ott a Unifit, ami diákoknak 8000ft körül van.

Freedom gym asszem 6500 ft, de nem tudom, milyen maga a terem, mert sosem voltam.


A legtöbb edzőteremben a diákbérlet kb 7000 ft körül van, illetve szoktak lenni akciók is, hogy ha háromhavit veszel egyben, akkor kapsz kedvezményt.

2019. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Cutlerbe menj. ne az 1-2 ezer forintos spórolást nézd bérlét vásárláskor, hanem, hogy hova veszel bérletet. én vidékről jártam be oda edzeni, annyira jó terem. bár már régen voltam, de ott olyan emberek között edzel, hogy már csak bemenni is motiváló
2019. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. júl. 31. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!