Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futásban milyen tempó számít...

Futásban milyen tempó számít jónak?

Figyelt kérdés
5:30/km már elég gyorsnak számít nem?

2019. júl. 30. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ milyen távot tudsz tartani ezzel. Meg hogy honnan indultál, hány éves vagy, milyen túlsúllyal rendelkezel, milyen sportmúlttal, férfi vagy vagy nő stb.

Szóval ezer dologtól.

Nekem kb 4:15ös a tempóm, én az enyémet jónak érzem, de valakihez képest nyilván lassú.

2019. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Attól függ milyen távot tudsz tartani ezzel.

6-8km, biztos menne több is de unalmas.


Meg hogy honnan indultál, hány éves vagy,

Fél éve nyomom heti 1-2x, 30 éves


milyen túlsúllyal rendelkezel,

Miért kell egyből azt feltételezni, hogy dagadt voltam/vagyok? Soha nem volt felesleg rajtam és büszke vagyok erre!



milyen sportmúlttal,

4 év testépítés


férfi vagy vagy nő stb.

Férfi

2019. júl. 30. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Senki sem feltételezte, hogy túlsúlyos vagy, csak azt, hogy ATTÓL IS FÜGG.
2019. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olvasd el akkor mégegyszer az első választ!


Amúgy meg de, egyből mindenki azt feltételezi így látatlanban a másikról, hogy dagadt mert a népesség nagyobb része valóban dagadt. Fel se merül már lassan, hogy vannak normális fizikummal rendelkező emberek.

2019. júl. 30. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Én vagyok az első. Ahogy írták, nem feltételeztem. Ez is egy adat, de hívhattam volna testzsírszázaléknak is. Gondolom az nálad sem 0%
2019. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ja tényleg. A testépítés kategóriában tényleg nem merül fel senkiben, hogy a másik lehet, hogy nem túlsúlyos. Tök logikus.
2019. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert aki testépít az mind dagadt? Komolyan? Ne beszélj már zöldségeket! Ez marhaság
2019. júl. 30. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

#1

Azt írtad neki, hogy nem mindegy milyen túlsúllyal rendelkezel. Erre nekiállsz testzsírrol hadoválni? Szerintem legyél előbb az alapokkal tisztában mielőtt nekiállsz tanácsokat osztogatni másoknak!

2019. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!