Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egykori térdsérüléssel egyálta...

Egykori térdsérüléssel egyáltalán nem ajánlott a guggolás és ahhoz hasonló gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régen teniszeztem és sajnos lesérültem, nem kellett műteni de abbahagytam a teniszt.


Utána később mentem orvoshoz mert fájdogált, tengelykorrekciós műtétet javasoltak (elvileg ez inkább genetika) ha nem lesz jobb. Szedtem porcosítót is.


Most egy ideje már nem fáj, néha viszont “kattog” ha úgy guggolok. Egyáltalán nem javasolt így a guggolás vagy mértékkel lehet?


Műteni nem akarom amíg nem muszáj.


2019. júl. 30. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha előbb-utóbb műteni kéne, akkor ne húzd el szerintem, felesleges...

A kérdésedre meg, térdproblémákkal főleg a box squat ajánlatos. Kísérletezd ki a mélységet, ami a térdednek rendben van (minél magasabb mozgástartományban, ha lehet).

2019. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, most nem tudok 5 hetet szánni a felépülésre 😂 😔 Köszönöm a választ!
2019. júl. 30. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

*lehető legnagyobb mozgastartomanyra gondoltam egyebkent


😂

2019. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értettem úgy is 😁😁
2019. júl. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!