Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Inkább dagadt vagy vékony...

Inkább dagadt vagy vékony emberek szokták elkezdeni a testépítést? Mi a jellemzőbb?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Akiket én ismerek gyurosok azok vegyesen vannak vekonyabbak meg husisabbak. Igazán kövérek nem hinném, hogy ezzel veszodnenek.
2019. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Én soványan kezdtem, de már 160-al nyomok fekve szériában: 4x5-öt, 62 kilósan kezdtem pár hónapja, tegnap voltam 147,5 kg.
2019. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ez vicces volt😂😂😂
2019. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb. 50-50%
2019. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúknál magasabb arányban él a "nagyobb akarok lenni" vágy, mint ahány testes férfit zavar a tény, hogy nagyobb széltében a kelleténél. Nőknél van fordítva. Úgyhogy alapvetően kétféle fiú van ráállva erre a témára: aki egész gyerekkorában rohadt vézna volt, meg aki alacsony maradt, és valamerre kompenzálni akar, hogy legalább erősnek nézzék.


Rengeteg embert ismerek a saját környezetemben is, akiknek magától megadta a sors, hogy testesebbek, magasak, nagydarabok, mackósak - soha a büdös életben nem volt olyan gondolatuk, hogy lehajoljanak egy súlytárcsáért és dolgozzanak vele, ugyan, minek... Legfeljebb, aki csúnyán kövér, az valamennyit fogyni akar, de az se testépíteni, csak simán fogyni. "Egy 195 centis, 130 kg vagyok, de 120 jobb lenne" típusú illetőségben nem él olyan komplexus, hogy nem nézik elég erősnek, nekik ritkán jár az eszük azon, hogy gyúrni, és izmosodni kéne, max annyi, hogy kisebb pocak talán jobb lenne... De ahhoz inkább futkorászni kéne, mint kényelmesen elterülni a fekvenyomó padon.

2019. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En dagadt voltam azert kezdem el. Mara full szalka izom vagyok es meg jo kepü is lettem. Elötte pattanasos sertes fejem volt.
2019. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja persze
2019. aug. 3. 17:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Álmodban max
2019. aug. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!