Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az baj ha tömegeléskor ennyi...

Az baj ha tömegeléskor ennyi idősen nem számolom a tápanyagokat?

Figyelt kérdés
16/F

2019. júl. 31. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Edzened sem kéne, de tudom, nem ez a kérdés.

Ha olyan a testalkatod, akkor az elején lehet izmosodni, de nyílván érdemes minőségi ételeket enni, hogy ha majd le szeretnél szálkásítani, ne kelljen 5 centi zsírt lefaragni... Egyébként ha tudod mit mikor eszel, esetleg látod pár hónap múlva hogy nem nősz és nem fejlődsz, akkor lehet többet kell enni, vagy az edzést cseszted el.

2019. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Egyél meg mindent!

Akkor te is bebikásodsz, mint én.

2019. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Edzenem sem kéne?!:D

Heti 4 push pull fejlődök, persze figyelek hogy meglegyen a napi 5-6 étkezés mindegyiknél jelentős fehérjét viszek be..

(Jó forrásból persze mindent)

2019. aug. 1. 07:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem számolsz, de tömeget akarsz, akkor valóban nem kéne edzened.

CH hol marad? Nemcsak a fehérje kell.

2019. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az életkorod miatt nem kéne edzened. Ha meg fejlődsz és ennyire vágod miért teszel fel itt kérdést?

Amúgy igen, a CH-ból is kell bőven, de a testalkatodat sem tudjuk, ha olyan, lehet tényleg elég csak zabálni amit látsz, persze akkor meg túlsok zsír felmehet, dehát úgyis tömegelsz :)

2019. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne edzeni 16 évesen???

Ha komoly eredményeket akarsz elérni akkor 10-12 évesen el KELL kezdeni!

2019. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem értem a magyar mentalitást.. :D

Miért csak kötekedni jöttök ide? Egyébként 170 cm 75 kg de van amikor lemegyek 70 alá

2019. aug. 1. 11:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és mezomorf alkat
2019. aug. 1. 11:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó hogy ennyi idősen egyszerűen NEM tudom számolni... ch-t persze hogy viszek be,lehetőleg lassan felszívódót.
2019. aug. 1. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az edzéssel van a baj, nagy súllyal nem érdemes, addig ameddig tart a növekedés. Valamelyik terembe 18 alatt csak szülői beleegyezéssel mehetsz be, az sem véletlen valószínűleg. :)

Nem a matematikai képességeiddel van a gond, kedves kérdező! :)

És hogy mi számít komoly eredménynek, az relatív, ha maradunk a naturál dolognál, nézz csak utána előző válaszoló, hogy mennyi izom jön fel 1. 2. stb. évben. Ha jól emlékszem valami ilyesmi: 10, 5kg, majd egyre kevesebb. Ez alapján a naturál küszöböd elérhető néhány év alatt, így az én véleményem az, hogy a nagy szart kell elkezdeni 10 évesen súlyzós edzést ilyen intenzitással. Persze kicsi intenzitással érdemes az edzés, gyerekkorban még nőhet az izomrostok száma is, és megtanulhatod a helyes kivitelezést.

Én várnék a magas intenzitással még 3 évet.

2019. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!