Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés vagy szálkásítás?

Tömegelés vagy szálkásítás?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Abban kérném a segítségetek ,hogy szerintetek melyikbe érdemes belekezdeni?

[link]

Válaszaitokat előre is köszönöm!(Elnézést ha van helyesírási hiba nem vagyok Magyar.)



2019. aug. 2. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szálkásíts,aztán mehet a lassú tomegeles.
2019. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt eddig rendes étrended és edzésterved ?!

Gondolom nem.Felesleges elkezdni szálkásítani mert csont és bőr maradsz izom nélkül.

Mehet a tiszta tömegelés + heti 2-3 kardió edzés egészségügyi szempontból sem elhanyagolható.

2019. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most kezdek el edzeni az étrendem a következő

2 tskg fehérje(marha,tonhal,csirkemell,comb)

4-5 tdks ch(fehér rizs,tk tészta,tk kenyér,barna rizs,)

1 tskg zsír(lenmagolaj,omega 3 kapszula,mogyoró)

40-50 g rost

Multivitamin,magnézium,calcium.

2019. aug. 2. 21:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja igen és edzéstervem a kezdő átmozgató edzés(shopbuilder) ,hogy fokozatosan terheljem a testemet .
2019. aug. 2. 21:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja igen nyílván való,ha szálkásítok akkor csökkentem a ch t meg a zsírt .
2019. aug. 2. 21:59
 6/11 anonim válasza:
Edz ba*zki, sima stagnálás se rossz ha most kezdted, mert akkor pár hónap alatt elég könnyen jön az izom, majd utána gondolkozz rajta hogy mit akarsz. De ha a csajoknak akarsz jól kinézni akkor egy alap meglévő izomzatot kellene szálkásítanod, szóval először izom kell hozzá. De mondom mivel kezdő vagy, jönni fog 3-5-8 hónap alatt simán.
2019. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 8 mit csinálsz de ha leszálkásítasz egy ilyen testet úgy fogsz kinézni mint egy anorexiás :D
2019. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is a mogyorót felejtsd el a toxinok miatt!

A többi felvázolt kaja jó, a shop builder forrásként jó.

Amit rosszul csinálsz, az a túlbonyolítás. Mindig halálra fáradok az ilyen számolgatástól. Az jön le nekem belőle az ilyen emberekről, akik erre ráérnek, hogy nincs életcéljuk, nincs dolguk és halál körülményesek.

Fogod, összeraksz egy kajálást mittomén, napi kb. 250g barnarizzsel meg fél kiló hússal, mellé sok zöldséggel, tolod egy darabig, aztán megnézed, hogy hízol, vagy csoffadsz tőle. Ha hízol, lejjebb veszed a rizst, feljebb nyomod a zöldséget, ha fogysz, akkor a zöldséget hagyod az eredetin, de a rizst felfele nyomod. Ennyi kb. a lényeg. Nem atomfizika.

2019. aug. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tömegelés mehet ezerrel
2019. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tömegelés.


+ igaza van #8-nak, hobbi szinten felesleges számolgatni. Arról nem is beszélve, hogy mindenki szervezete másképp működik, szóval kamu, hogy van egy olyan képlet, amivel mindenkinek ki lehet pontosan számolni. Az a tuti, ha kitapasztalod, Neked miből mennyi kell...

2019. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!