Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amatőr erőemelésnek mi értelme...

Amatőr erőemelésnek mi értelme, tehát egy átlagembernek mi értelme erősnek lenni?

Figyelt kérdés

Aki profi komoly versenyeken indul és ebből él azt megértem. De egy átlagembernek mi értelme erősnek lenni?


A testépítés ad egy jó kinézetet, de az erőemelők többsége elhízott.



2019. aug. 2. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi értelme egy ütővel labdákat lyukba juttatni? Mi értelme tekebábukat fellökni? Ugyanez az értelme az erőemelésnek.
2019. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Mert az erő mindenek felett áll.
2019. aug. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Hobbi, rekreáció, amivel együtt jár a keringésed és az ízületeid tropára roncsolódása.
2019. aug. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Legutóbb amikor a tükörbe néztem, nem voltam elhízva...
2019. aug. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
Neked mi értelmed?
2019. aug. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Azon kívül hogy tönkreteszik magukat semmi értelme.


Igazából egy amatőr erős se lesz soha, jó formájuk se lesz ettől, de legalább lehet üvölteni meg csapkodni a súlyokat.

2019. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Közben meg azt hiszik kemények. Pedig nem :D
2019. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, ez egy hobbi, nem is kell semmi celjanak lennie azon kivul, hogy boldogga teszi azt aki csinalja.
2019. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én hobbi szinten illetve amatőr versenyzés szinten végzek erős emberes edzéseket, valamint konditermi edzést, jelenleg 130kg vagyok. Azt kérdezek mi értelme erősnek lenni? Nos gondolom te nem fizikai munkás vagy... de jómagam mezőgazdaságban dolgozom fizikai munkásként. És hát azért ez a jó erőnlét, egész jól jön ebben a munkakörben, mikor nyáron 40fokban egész nap 30kg-os kockabálákat kell dobálni pótkocsira, és még sok hasonló munkát kell végezni. Szóval azzal hogy erős valaki, azzal kitartás is jár egyben. Ami mondjuk az én munkámhoz kell bőven. Szóval ezért érdemes amatőr szinten is erősnek lenni!
2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!