Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fontos a karátmérőnél...

Mennyire fontos a karátmérőnél, hogy az illető milyen magas?

Figyelt kérdés

Én 185cm 74kg vagyok 35-ös bicepsszel. Hát kb. olyanok a kezeim mint egy bot, pedig anno 26 centisről kezdtem el felhozni :DDD


Tiszta tömegnövelést alkalmaztam, vagyis alacsony tzs-m van.


De ismerek 35 centis karátmérőjű egyéneket, akiknek sokkal látványosabb, nagyobbnak tűnik a karjuk, csak 5-10 centivel alacsonyabbak... Ráadásul kicsit zsírosabbak is talán.


Nekem igen hosszúak a végtagjaim, ez azt jelenti, hogy nagyobb átmérőt kell elérjek, mint mások, hogy normálisan mutasson?


2019. aug. 3. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Minnel magasabb vagy annal nehezebben szedsz fel nagy karokat. A mr olimpiak nem veletlen 170 180 közt mozognak. Persze persze vannak kivetelek csak helyezest nem erneke el.
2019. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 35 cm kizárt, hogy ÁTMÉRÖ legyen, legfeljebb körméret lehet!

Emellett természeesen függ a kar hosszától is, hogy azonios vastagság milyen optikát mutat.

2019. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 jogos. Elírtam!
2019. aug. 3. 12:49
 4/5 A kérdező kommentje:

Mcmillan is ha jól tudom 185cm?


És hát nem jut előre az olympián nagyon...


Lehet a magasságának is koze van ehhez?

2019. aug. 3. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel magasabb embereknek hosszabbak a végtagjaik ezért nem annyira látványos pl egy 35 centis kar. Alacsonyabbakon azért is látszik jobban, mert ugy rövidebbek a végtagok.


Viszont egy magassabb emberen pl egy 45-50 centis kar elég látvanyos tud lenni és amikor egy ugyancsak izmos de alacsonyabb ember mellé áll, akkor az alacsonyabbik eltörpül mellette.

2019. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!