Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv mindenkinek. A napokban...

Nagyfonok40 kérdése:

Üdv mindenkinek. A napokban ugy döntöttem hogy nyomok egy kis sustanon300-at. Be is lett adva csak a farpofámba lett egy duzzanat majd a következö adagot a másik oldalba adattam de ott is be duzzatt. Elmulik vagy kezdjek agodni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Ez ilyen ez a kokszos téma. Max begyullad, lesz ott egy frankó gennyes tályog. Sebészeten kivágják, kitakarítják. Nem vészes, ez ezzel jár.
2019. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na mivan főnök! Be van még dagadva a popóka a szuritától?
2019. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még bevan sajna.
2019. aug. 4. 05:43
 4/9 anonim ***** válasza:
No para. Ha holnap is belesz akkor irány a doki. Szépen felvágják, kitakarítják ez ezzel jár.
2019. aug. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De vicces kedvetekbe vagytok.ha nem tudtok segiteni akkor inkáb ne irjatok.
2019. aug. 4. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
De hisz segítek, azt csinálom. Megértem, hogy így reagálsz, hisz a teszto az egekben. Nem haragszom. De sajnos ebből sebeszet lesz. De hidd el nem nagy ügy, ezen mind túlesünk. A kokszal jár.
2019. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy megnyugtassalak már sokkal jobb.köszi.
2019. aug. 5. 13:39
 8/9 anonim válasza:
Melyik gyártó sustáját nyomod? Egyébként egy kis duzzanat az semmi. Ha begyullad és tájog keletkezik az nem kicsit kellemetlen. Remélem azóta minden ok és szépen jönnek a kilók felfele.Fertőtlenítő sprayt használj mindíg. Jó edzést!
2019. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem kell felvágni.. Tipikus barmoo egyből megijeszteni/félemlíteni kell az embert ehez értetek.. Tudatlanságotokkal inkább maradnátok szépen csendbe és pörgetnétek tovább..

Szóval a susta egy 4komponensű tesztoszteron tartalmaz, ami gyullad. Ezzel jár. Jegeld, kend gyulladás csökkentővel finoman. Ha tényleg befekélyesedne akkor keress egy tapasztalt embert aki letudja szívni neked. De ahoz szószerint feszűlnie kell és be kellene pirosodnia. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert a jövőbe!

2019. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!