Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az ICF 5x5...

Mi a véleményetek az ICF 5x5 2. 0 edzésprogramról?


2019. aug. 3. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Működni fog egy ideig, de valószínűleg nem éred el azokat a számokat vele, amiket mondogat sztenderdnek (kivéve ha behízol mint állat, de szerintem az egy rossz döntés).
2019. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem és 3 hét után teljesen kicsinált, kb elment a kedvem az edzéstől...én nem ajánlom. Ez a heti 3 nagy súlyos guggolás szerintem vicc, kiégsz tőle elég gyorsan. Az a progesszió amit ír tényleg csak akkor kivitelezhető ha full zsírdisznó leszel. Én inkább választanék egy alsótest-felsőtest bontást a helyedben.
2019. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az eredetit csináltam,az nagyszerű fejlődést hozott.A 2.0-át mégjobbnak találom
2019. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy alap kezdő program, nem rossz, de nem is egy hűdejó csodaprogram.

Blahával viszont vigyázz, mond jókat, de tud produkálni orbitális baromságokat is. Kritikus szemmel nézd a videóit.

2019. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! A nagysúlyos alapgyakorlatok előtérbe helyezése és a progresszió fontosságának hangsúlyozása nem tűnik hülyeségnek tőle, az edzésen kívüli eszmefuttatásait (pl. politika) meg nem követem figyelemmel. :D


Az eredeti edzésprogramot csináltam pár éve, és nagyon hamar stagnálni kezdtem vele, már "gyereksúlyoknál" is. Bár akkoriban fizikai munkát végeztem és az étrendem sem volt a legjobb.

2019. aug. 3. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, abban igaza van, de elfogult az erőemelés irányába és ezt nem is titkolja. Nem mindenkinek az a legfontosabb, hogy mekkora a maxereje és jön ezzel, hogy "all healthy young male should..." és bedobja az erősztenderdjeit. Ez az all healthy young male milyen kategória? Igen egy huszonéves bringásnak aki azért jár terembe, hogy fejlessze a robbanékonyságát, nyilván az a legfontosabb, hogy ki tudjon nyomni 90 kilót fej fölé. :D Meg vannak ellentmondásai pl leszólta az accomodating resistance-et és azóta ő is használja stb. Igazából azért ontja a videókat mert a kattintásokból él, ezt is nyíltan vállalja. Ha láttál tőle 10 random videót, az összeset láttad kb, szóval egy idő után nem sokat lehet tőle tanulni.
2019. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdőnek ez a legjobb program.De haladó szinten már sok a heti három guggolás
2019. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!