Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban magasabb erőszintet...

Naturálban magasabb erőszintet is el lehet érni, mint doppinggal?

Figyelt kérdés
Én hiszek abban,hogy ha elég keményen edzünk,akkor képesek lehetünk áttörni a biológiai korlátainkat és egy elképesztő erőszintet elérni.De ehhez hatalmas akaraterő kell.De a koksz beszennyezi a testet és így a korlátok áttörése nem válik lehetségessé.

2019. aug. 3. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet viccből írtad, de jelenleg magasabb a drogtesztelt erőemelő világcsúcs összetett (Ray Williams) mint a nem-tesztelt (Eric Lilliebridge).
2019. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem.Én hiszek abban,hogy át lehet törni a biológiai korlátaimat ha elég nagy az akaraterőm.Senki sem mondhatja meg,hogy mennyire lehetek csak erős,még Isten sem.
2019. aug. 3. 18:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A mentális megvan, mostmár csak genetika és kitartó edzés kell, hogy profi erőemelő váljon belőled.

Meg egy kis kox :)

Nade komolyan. A kox olyan biológiai előnyöket ad, hogy azt pusztán akaraterővel nem fogod legyőzni.

2019. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy képzeled el a naturál határaid áttörését szteroid nélkül?
2019. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Át lehet
2019. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4

Olyan keményen edzek amivel áttöröm a korlátaimat

2019. aug. 3. 20:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben én is hiszek kérdező. Már jó ideje csinálok súlyzós edzéseket, versenyszerűen, naturálban. És hiszek benne hogy minden határ áttörhető, csak akarat kérdése. Sokan lehurrognak érte, de én soha nem bírtam az olyanokat akik pár hónap edzés után kokszhoz nyúlnak. Azok pudingok, mondjuk ki. Aki nem kokszol de anélkül is jó erőben van, az ismeri a kitartás és kemény munka fogalmát. Én is hiszem hogy, kitartással, alázattal, hittel, bármit el lehet érni, miért kéne egyből a könnyebb utat (koksz) választani?
2019. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha áttöröd a korlátaid, azután az a szint lesz a korlátod amit akkor elérsz. Ezt nevezik fejlődésnek.
2019. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Az emberi testnek vannak korlátai. Jó alapokkal (sok éves nagyon komoly edzés múlt) és okosan (sportorvos!!) használt doppinggal kb 10 % teljesítmény növekedés érhető el.
2019. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy kulonbseg inkabb ott merheto, hogy aki doppingol elobb eljut magas eroszintre. Amit naturban elersz 10 ev alatt kemeny edzessel, cuccal 3-4 ev alatt hozod. Ez egy 20-25 eves szakaszon mar legalabb 10 ev "elony" ha nem naturban csinalod.
2019. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!