Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alkohol mennyire tesz...

Az alkohol mennyire tesz keresztbe az edzésnek? (bővebben)

Figyelt kérdés

Nem testépítésről van szó, azért ebbe a kategóriába írok inkább, mert talán itt kaphatok leginkább hiteles válaszokat.


HIIT, saját testsúlyos edzést kezdtem el végezni itthon (anno ilyen volt pl az Insanity ha valaki ismeri), mert szeretném kicsit formába rázni magam, leadni egy 5-10 kilót, meg erősödni. Az a fő gond, hogy túl sokat ülök munka meg minden miatt és rettenetesen ellustultam.

Kajára figyelek, edzés után fehérje, van bioteches Super Fat Burnerem, amit most kezdek szedni stb.


Csakhát az a fránya alkohol becsúszik főleg így nyáron :D Nem lerészegedésről van szó. Nem is a mennyiséggel van baj, mert sokat nem szoktam inni, hanem inkább a gyakorisággal. Barátokkal hetente többször is összeülünk, borozgatunk, ilyesmi.


L


2019. aug. 5. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szamold bele a napi beviteledbe, ha borozgatsz akkor szaraz feheret, es nem lesz gond.
2019. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vagyok rá büszke, de havi 1x bebaxok jo durván. Nem érzem hátráltatna a gyurásba. Ha mértékkel csinálja az ember nem okoz nagy gondot, bár nyilván ugy a legjobb a teljesen kivan zárva pia!
2019. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell dönteni hogy az ember miben akar karriert. Testépítés vagy alkoholizmus. Mind a kettőnek nagy hagyományai vannak Magyarországon, megbecsült életcél mindkettő, de egyszerre csak az egyik megy.
2019. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!