Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme edzeni ha jelenleg...

Van értelme edzeni ha jelenleg egy ideig csak heti1xtudok egy teljes test edzést csinálni?

Figyelt kérdés
Időhiány miatt sajnos.
2019. aug. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Most úgy őszintén érdekelne a gondolatmenet, ami által arra jutottál, hogy heti 1x már nem is éri meg edzeni.
2019. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
havi 1-nek is van értelme, sőt évi 1-nek is, mondjuk utóbbinak már tényleg nem sok, de akkor is
2019. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Ettől semmi változást nem fogsz tapasztalni.
2019. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb mint a semmi. Amúgy heti két teljes test már egész jó lehet.
2019. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En fel evig igy huztam ki, arra teljesen jo volt hogy ne legyen drasztikus ero es tomeg csokkenes. Utana par het alatt visszajon az ero. Ha egyaltalan nem edzel, le fogsz epulni es honapok lesznek mire visszaszeded.
2019. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, bár régi a kérdés. Minimalizálod vele a tömeg,- de főleg az erőcsökkenést. Így is lesz, de ahogyan a kolléga írja, közel sem annyira durva, mint ha teljesen leállnál. Nekem is voltak hónapjaim, amikor csak így tudtam megoldani. Úgy vártam azt a napot, mint a hét fénypontját. :D
2019. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!