Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy a kiegészítő...

Miért van, hogy a kiegészítő gyakorlatokban, gyakorlatvariációkban fejlődök, de az alapgyakorlatban nem?

Figyelt kérdés

Pl erősödik a vállam.Mellről nyomásban ki tudok nyomni 70 kilót 5x,láblökés nélkül.Viszont semmivel sem erősebb a fekvenyomásom,mint mikor csak 60 kilóval ment.A tricepszem is egyre erősödik,emelem a súlyokat.

A guggolásom se nagyon fejlődik.Egyedül a felhúzásom ami fejlődik.A fekvenyomás egyáltalán nem.2 éve akadtam meg fekvenyomásban,a felhúzásom azóta 20 kilót erősödött,míg a fekvenyomás 1 helyben maradt



2019. aug. 6. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Fekvenyomás mennyivel megy?
2019. aug. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát,jó napon,csúcsformában tudnék max 110 kilót kinyomni.

A felhúzásom az ilyen 205-210 kg lehet.200-ba ment 3 ismétlés

2019. aug. 6. 01:54
 3/8 anonim ***** válasza:
És kinézetre is elvan maradva a mell? Ha igen akkor sok minden lehet, ha kinézetre nincs elmaradva akkor menj kisebb ismétlésekre hogy erősödjön a fekvenyomásod.
2019. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban el van maradva kinézetileg
2019. aug. 6. 03:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem trollkodás, de a mellről nyomás is benne van az 5 klasszikus alap gyakorlatban.


A fekvenyomás amúgy a leglassabban fejlődő alapgyakorlat. Szóval normális, hogy lassabban fejlődik.


Mennyivel szoktál hányszor hány ismétlés nyomni a fekvőpadon, továbbá ezen kívül még mit csinálsz mellre egy eddzés ciklus keretében? (ami sokaknak egy hét)

2019. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen programokat csináltál?

2 évig helyben maradni a fekvenyomásban nem normális, főleg nem 110kg-nál ami a középhaladó szint vége.

2019. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Változó.Periodizálva csinálom.Szoktam 8-akat,5-öket,3-akat is.Csak variációkat csináltam mellre a fekvenyomáson kívül,leginkább ferdepadon fekvenyomást,meg szűknyomást


Többmindent kipróbáltam már.Lineáris periodizáció,blokk periodizáció,konjugált periodizáció.

A fekvenyomásom egyikkel se erősödött jelentősen.A konjugálttal azt értem el,hogy a gyenge vállam jelentősen megerősödött,de a fekvenyomások továbbra sem erősödött

2019. aug. 6. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha komolyan gondolod, javaslom a Powerbuilder online coachingot. Lehetetlen, hogy a 110kg nyomás lenne a naturál határod.
2019. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!