Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valakinek beváltak az otthon...

Valakinek beváltak az otthon végzett gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyre többet lehet hallani az otthoni alakformálás hatékonyságáról és egyrr több alkalmazás jön ki erre a célra. Mivel engem is elkezdett érdekelni a dolog, kíváncsi vagyok hogy tényleg van-e látszatja ha valaki otthon rendszeresen edz és ha betartja az alkalmazás vagy egy alakformáló program szabályait(elvégzi naponta a gyakorlatokat és az étrendre is odafigyel) akkor mennyi időn belül lehet észrevenni a változást? Engem személy szerint a fenek formálás érdekel. Személyes tapasztalataitokat várom, aki otthon tudatosan végezte a gyakorlatokat. ( Gym-be idő és anyagi okok miatt sajnos nem tudok menni)

Előre köszönöm válaszaitokat!



2019. aug. 6. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Nulla hasznuk van
2019. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Én otthon edzek, de nem ilyen alkalmazas segitsegevel. Vettem magamnak 2drb 10 kg-os sulyzót kezdésnek. Tervezek venni még rudat és nehany tarcsat.Kezdö teljes test edzes csinálom heti 3szor és formálódik az alak.

26/n

2019. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon húzol fel 210 kilót az ugyanolyan hatékony mint ha a teremben húztad volna.
2019. aug. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

En neha jarok aerobicozni (heti 1x). Amúgy otthon edzek. Ami a pozitívum, hogy akkor állok neki, amikor akarok, tudok közben filmet nézni. Ami a hátránya, hogy jobban meg kell magam emberelni, hogy 20 perc utan ne lustuljak el.

Válaszolva: hatásos, ha nekiállsz, es erőbedobással végigcsinalod, amit amúgy egy edzésen is megcsinálnál.

2019. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!