Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnek par kilót felszedni...

Vadkan987 kérdése:

Szeretnek par kilót felszedni napi hanyszor kell ennem es mit hogy minél hamarabb hízak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 6x csirke rizs
2019. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Füstölt nyúljás-körmös pacal Németh Szilárd módra:


3 kg csíkozott marhapacal

1 kg darabolt füstölt nyúlja

fél kg szeletelt sertésköröm

fél kg paradicsom

fél kg paprika

6-8 fej vereshagyma

1-2 fej fokhagyma

20 dkg zsír

3-4 szárított erőspaprika

őrölt paprika, őrölt bors, őrölt kömény, só


A pacalt egy órán keresztül abálom sós, szemes borsos, babérleveles, hagymás, fokhagymás, citromos (ecetes) lében, majd leszűröm, a fűszereket kidobom. Közben a hagymát a zsíron dinsztelem, a pirospaprikával ízesítem-színesítem, belekerül a feldarabolt paprika és paradicsom, sózom, majd felöntöm egy kis vízzel, erre jön a pacal, egy óra múlva a köröm és a füstölt. másfél-két óráig rotyogtatom, majd jöhet a zúzott fokhagyma és a fűszerek, még fél óra és kész. Friss kenyér és vecsési savanyú jár hozzá, érzékenyebb gyomrúak főtt krumplival is fogyaszthatják.


Na öreg, ezt nyomasd. Nincs az az isten, hogy ne jöjjön fel egy-két kiló.

2019. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#1-hez hozzafuznek par szot. Sztem eleg 5 szor enni + a natur csirke, rizs melle egy kis brokkoli, sparga vagy valamilyen zoldseg. Ezektol (zoldsegektol) nem fogsz hizni, mert keves bennük a kaloria, de fontos tapanyagok vannak bennuk. Az sem eleg, ha csak chipset vagy gyorskajat zabalsz, nem mindegy, hogy mit eszel hizasnal sem.
2020. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!