Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tomegelest azert szoktak...

A tomegelest azert szoktak vegezni, hogy jobban fejlodjon az izom?

Figyelt kérdés
Ha egyszerubb diataval edzek(nem eszem mindig teli magam, zsirosabb dolgokat tesztakat stb.),de eszek eleg feherjet, nem fejlodok olyan jol, mintha tomegelnek?

2019. aug. 6. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan gyorsan nem, mert ha több ch-t viszel be, erősebb leszel = gyorsabban jön az izom, de belegondolva hülyeség tömegelni, én 4éve edzek, és soha nem tömegeltem, csak clean bulk, de így se ismerek olyat aki 4 év alatt erősebb lett volna.
2019. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mert en probalom, ugy hogy eszek ami jol esik, hogy lehetoleg ne legyek ehes, jol regenaroldjak, de nem vagyok benne biztos, hogy egy 10-20%kal tobbet csinalnek, ami csak 80% a miximumhoz kepest, viszon talan alapvetoen konnyebb a kivitelezes, a konnyedseg dinamikajabol adodoan, viszont tobb hajjal, elnyujtottab lehet az aktivitas es kisebb az energia szint az emesztes miatt, persze kinek mi a celja, van amit konyebb lehett tomott testtel csinalni, de pl a bicepszem nem biztos hogy konnyebben fejlodik. Bar nem tudom milyen az igazi tomegeles..
2019. aug. 6. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallod, annyi infó van erről a neten, nyugodtan olvass utána a dolgoknak mert nagyon nem vagy képben.
2019. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utána olvasni dolgoknak? Ne viccelj már! Azt manapság nem nagyon szokás...
2019. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En utanaolvastam, olvasok is de, az hogy mit tapasztalnak az emberek nem mindig egyezik meg azzal, amit a neten talalsz.
2019. aug. 7. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!