Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt miért nem értik sokan...

Azt miért nem értik sokan hogy napi 8-10 óra munka és átlagfizetés mellett el kell felejteni ezt a sportot?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes hogy milyen munka, es mi szamit atlagos fizetesnek.
2019. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saját hibám miatt ratyi a fizum egy ideje és még egy ideig, mégis járok edzeni és a kaja is rendben van.

Ja és a szokásos napi 8 és fél órát melózom, igaz irodai

2019. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az egészséges étkezés olcsóbb is, mint az átlag emberké. A konditerem korlátlan bérlet 12 ezből meg van olcsóbb termeknél.


Ha csak nem a belvárosban jársz.


Megfelelő étkezés mellett meg nem kell még fehérjepor sem, preworkoutos stb.. cuccok meg főleg nem.


Szóval anyaglilag maximálisan belefér még nem hogy átlagos, de alacsony fizetéssel is.


A 8-10 óra meg nem feltétlenűl sok, van aki többet dolgozik és a konditk zuhany mindennel együtt 2 óra alatt el lehet intézni. Én 50 perc 1 órát vagyok lent, de folyamatosan csinálok valamit.


Pl.: Egy Pull napon deadlift plusz még 2 csigás hát gyakorlat és annyira elfárad a hátam, hogy mást nem is tudnék. Meg persze 1 bicepsz gyakorlat mivel pull nap.


Kardiónál meg csak elmegyek futni 5kmt. Az szó szerint 25 perc plusz zuhany itthon.


Ne mond, hogy nincs olyan 1-2 óra a napodban, amikor semmit sem csinálsz az égvilágon, csak a TV előtt fekszel vagy éppen itt teszel fel kérdéseket.

2019. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
troll alert
2019. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
ennyire ne unatkozz nyáron.... de az egészséges kaja sokkal olcsóbb mint a szemét meg olcsón lehet venni súlyokat vagy saját testel nyomni
2019. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A profi testépítést? Azt igen. Nade az nem is sport.

A konditermes edzésnek meg semmi akadálya.

2019. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hazudsz.
2019. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SZücsöm ***** válasza:

Otthon edzem szal az (már) ingyen van + időt is spórolok.

Az egészséges étkezést meg ahogy felettem is írták tök gazdaságosan meg lehet oldani. Az edzésre meg MAX heti 10 órát kell szánnom (nyújtással,bemelegítéssel,wobbel board-al és futással 1ütt) Szal csak a szokásos trollunk unatkozik még mindig.

2019. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te felejtsd el.
2019. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a naturalban edzek heti 4*1,5 orat meg megeszem a kis 1kg husomat fel kilo zoldseggel, rizzsel szintre gondolt a kerdezo.
2019. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!