Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Hova mentek a...

Testépítők! Hova mentek a nyár utolsó heteiben megmutatni a formát?

Figyelt kérdés

Szomorú hónap az Augusztus. Talán a legszomorúbb.


Egész évben felkészülés, rengeteg lemondás, hogy erre a 3 hónapra minden patent legyen.


Erre úgy elrepül ez az idő, mintha nem is lett volna.


Vicc, nem vicc, de már pszichológushoz is járok emiatt.


Valószínű el fogok költözni olyan helyre, ahol mindig jó idő van, nem kis lóvé, de nekem megéri ez a befektetés, hogy élvezhessem az életet.


Itthon mi van? Az év kb. háromnegyedében kabátban kell takargatni a tökéletes formát, mert olyan idő van...


Ti hogy vagytok ezzel?


2019. aug. 8. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az irigység mekkora trollkodásra készteti az embert:)
2019. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mirol makogsz de ne játssz velem !
2019. aug. 8. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, lehet igazad van, neked lehet szomorú hónap az Augusztus, mivel mindjárt itt a suli és nem lesz majd annyi időd, hogy apu és anyu pénzén élősködve otthon a p*csödet verd és hülyébbnél hülyébb kérdéseket tegyél fel itt.
2019. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ennyi frusztrált embert egy helyen még nem láttam. Csak még jobban lehangoltok. Nevetségesek vagytok...
2019. aug. 8. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem, ahogy szeptembertől májusig nagykabátban jársz, de még esetleg fűtött beltéren is.... :DDDD
2019. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem most is nagykabátban van, itt irogatja ki a szar kérdéseit, közben meg úgy néz ki mint egy kígyóvállú bölcsész.
2019. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
hát igen,,megmondtad..pszihologushoz jársz..ez betegseg,,egesz évben dieta edzes,hogy mutogassatok magatokat szanalmas
2019. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szomorú, szomorú időszak ez
2019. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egész évben ha azért készülsz hogy 3 hónapra tökéletes legyen a forma akkor a fejedbe óriási nagy baj van haver.
2019. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért is?!
2019. aug. 8. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!