Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nincs felso hasizomom?

Miert nincs felso hasizomom?

Figyelt kérdés
Hiaba csinalok hasprest,felulesz,a ket felso kocka nem jelenik meg es edzes kozben nem is erzem hogy dolgozna,az alatta levo 4 kockat latom,es erzem is edzes kozben de a felso ketto nem is latszik es nem is erzem,pedig elvileg jol csinalom a gyakorlatotak. Vagy megsem? Valami tipp hogy mit csinalok rosszul? Hasonlo tapasztalat?

2019. aug. 8. 18:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnezest elirtam a cimnel *hasizmom
2019. aug. 8. 18:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Fura, mert a felső szokott leghamarabb látszani... Szerintem tapadási dolog lehet vagy úgy zsírosodsz, az meg genetika, ezt dobta a gép látni kéne.
2019. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat nem hinnem hogy felulre jobban zsirosodnek mert a hasam nem “egysiku” hanem a az alatta levo 4 kocka meg a hasam azon a resze kiljebb van mint a hasam felso resze illetve a felso ket kocka helye. Ez igy mondjuk erdekesen hangzik de igy van :D
2019. aug. 8. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs also es felso hasizom. Nem tudnak kulon-kulon dolgozni a kockak sem. Vagy nincs eleg tomeg a hasizmodon, vagy ahogy irja az elso, olyan a tapadasod, olyanok az anatomiai adottsagaid.
2019. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehat akkor soha nem fog annyira latszani mint az “alsok” vagy hat az alatta levo negy?
2019. aug. 8. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Rakj fel képet és ránézünk, hogy mennyi zsír van rajtad meg mennyi izomtömeg.

Szerintem ha tényleg anatómia, azt max műtéti megoldással lehet elérni, hogy legyen ott 2 kocka. De hátha még másról van szó, meg azért elkeseredni sem kell, lehet élni 4 kockával is, van akinek az alsó 2 van összeolvadva.

2019. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj le 8% testzsírra, és akkor látszódnia kell, még nem hallottam olyan emberről, akinek jobban látszódik az alsó hasizma, mint a felső.:D
2019. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fog látszódni, csak neked nagyobb izomtömeg kell oda szálkásan.
2019. aug. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!