Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje fogyasztás?

Fehérje fogyasztás?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet fogyasztani a fehérjét? Ugye írják hogy napi 2 adag ajánlott, de ha reggel iszom az elsőt, akkor nem kell edzeni rá igaz? vagyis reggel meginnék egy adagot, meg egyet délután edzés után, az így jó lenne? A másik kérdés, hogy azt írja a csomagolás hátulján, hogy 1 adag 25 gramm, szóval azt a mennyiséget be kell tartani, vagy saját igényeimnek megfelelően, emelhetem az adagot? Válaszotokat előre is köszönöm! Myprotein termékről van szó, ha ez számít valamit!
2019. aug. 10. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell edzeni ra, a feherjekeszitmeny gyakorlatilag suritett etel. Nem is ertem honnan jott ez a gondolatmenet, hogy edzeni kell ra.

A rairt 25g az egy adagolokanal sulya, te dontod el, hogy 10 vagy 100 grammot viszel be egy nap.

Ezeket olvasd el hogy kepbe kerulj, mit is eszel/iszol, mert ugy nez ki fogalmad sincs:

[link]

[link]


Ugy olvasd el, hogy a shop builder egy etrendkiegeszitokbol elo ceg, kicsit tukmalos, kicsit eladni akarok szagu az osszes cikkuk, de ha jol szelektalsz a lenyeg benne van.

2019. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kevered részben a kreatinnal. Fehérjét kajálsz is minden nap, azt sem osztod így fel.


Nyomass napi 1,5-2 g/ttkg (zsírmentes) adagot, ezt kajából is beviszed simán.

2019. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz sok a 2 adag? És még emelni is akarsz rajta?? Ez tök jó, hogy próbálsz figyelni a fehérjére, de hol marad mellőle a kalória? Ha eleve fehérjedús ételeket eszel, akkor 1, max. 2 adag fehérjeporból ki kell jönnie a napi adagnak.
2019. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!