Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés +20 kg-t?

Tömegelés +20 kg-t?

Figyelt kérdés
Jelenleg 76 kg vagyok 183-84 magas. És fel szeretnék olyan +20 kilót. Mondjuk olyan 7-8 hónapig, utána leszálkásítani 85 kg kőrnyékére, mert gondolom. 95-96 kilósan lassú is leszek, meg pufi is. És szerintem ha leadok 10 kg-t akkor már nem lesz velem gond + még arra rá edzek. Több mint 1 éve edzek. Volt 1 hónap kihagyásom. Remélem, hogyha tömegelek utána szálkásítok jobban meg fog látszani a fejlődés mintha nem is tömegelnék?!

2019. aug. 10. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Jo eg. 😄
2019. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 kilót felszedni, majd 10-et leadni? Akkor miért nem szedsz fel csak 10-et?
2019. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mehet a tömeg! 30kilo is radferne eleg nyeszlett lehetsz.
2019. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért mert akkor nagyobb testömegre szálkásítok vissza. És ezért talán izmosabb leszek picivel!
2019. aug. 10. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Na az oke, hogy kell az izomepiteshez a kaloria plussz, de egy ido utan a +kaloria nem jelent +izomtomeget, hiszen azert tobbe kevesbe genetika az izmosodas merteke. Es tobb zsirt tobb ido leadni, es tobb ideig leszel kaloriadeficitbe ergo tobb ideig van esely arra hogy gyengulsz, izombol is veszitesz, szoval szerintem azert akkora tomeget ne szedj fel hogy aztan dietazhass...
2019. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet de nő a tzsd. Ha nő a tzsd, akkor magasabb ösztrogén szinted és alacsonyabb tesztoszteron szinted lesz. Ebből az következik, hogy nehezebben építessz izmot és nehezebben fogsz zsírból. Inkább haladj a 10kg-val.
2019. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7-8 hónap alatt nem tudsz 20 kg izmot felszedni, annak több, mint a fele zsír lesz 😄 Én is azt mondom, hogy a 10 kg jobb választás lenne.
2019. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
detto ugyan azok az adataim mint neked csak en 88 kgtol kezdtem igazabol nem volt könnyü 90 kg föle hiznom pedig hihekony vagyok. Szerintem ez eleg radikalis lenne. Viszont ezt a sulytöbbletet fel lehet szedni 3 honap alatt is. Szerintem rövidebb tavlatba gondolkozz. Ha csak jobforma kell akkor 3 ho tömegelest ajanlok aztan 2 ho sulytartast. Majd 2 ho enyhebb dieta utanna 3 4 ho “versen” dieta.
2019. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!