Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Power system Lower Carb...

Power system Lower Carb Protein Shake ha ezt iszom fogom hizni? Lehet azt hogy ha hasamra edzek es seggre akkor ott nem fogom hajasodni ha guggolast es felulest csinalok de eves utan vagy elott ha hizni szeretnek.

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy egy protein tartalmú ital. A fehérje csak akkor rakódik le zsírrá, akkor hízol tőle, ha rosszul állítottad össze a diétádat, és rossz edzésterved van.


Ahogy látom neked diétád sincs, és fogalmad sincs az emberi test működéséről.


A hízás szépen elosztva történik a testre, csak és kizárólag kardió jellegű ezdéssel tudod lefaragni a zsírt. A fehérje/carb főleg azért kell, hogy kardió alatt/után ne kezdje el a tested lebontani az izmaidat is.


Súlyzós edzéssel izmokat lehet felépíteni, a tömegnöveléshez szénhidrát kell.


Egyébként megsúgom, ha figyelsz az étkezésedre, a fehérjét simán be tudod vinni normál kajából. Az általad említett formásító edzéshez meg főleg.

2019. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

figyelj csak en erre voltam kivancsi hogy oltod le az

embert hanem arra hogy hiznek e a bunko kommented nyomd fel magadnak idiota barom ha okosabb lennel nem lenne ezzen az oldalon tudtommal azert van ha valamit nm tudunk akkor megkerdezzuk nem mindenki lehet professzor ahogy te eljátszod az agyad kommentedre meg mar nem vagyok kivancsi ha unatkozol szedj hangyát

2019. aug. 11. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem látnád válaszoltam a kérdésre.


Mondjuk a kérdés is elég indefinit, mivel egy mondatot nem bírsz leírni helyesen a két idegsejtettel a kobakodban :D


Gyúrás helyett inkább elmére gyúrj!


Meglepő, de a testépítéshez is kell egy átfogó intelligencia és alap humán anyagcsere ismeret.

2019. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...de a lényeg, állíts össze egy jó diétét, számold ki a kcal értékeket és hogy mennyi fehérjét viszel be.


Az edzésprogramodhoz mérten dönthető csak el, hogy a fehérje zsírként rakódik majd le.


Mivel nem ismerjük sem a diétádat, sem az edzéstervedet, sem pedig hogy mennyit viszel be a fehérjéből... így a kérdésre nem lehet válaszolni.

2019. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!