Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg beteges, hogy fiatal...

Tényleg beteges, hogy fiatal lányként egyre nagyobb izmokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy pszichés okai vannak. Ti mit gondoltok? Főleg lányok véleményére lennék kíváncsi, akik hozzám hasonlóak. (L28)

2019. aug. 11. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sokan adnak hasonló visszajelzést, érdemes megfontolni, hogy mindenki hülye, vagy én vagyok helikopter.

Érdemes beszélni egy személyi edzővel, és a háziorvossal is erről. Ős majd beutal "picológiára", ha szükséges.

2019. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Fura inkább, dehát mindenkinek kell valami hobbi...
2019. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Egy lánynak sajnos nem áll jól a nagy izomzat. Azok a lányok akiknek meg már hatakmas izomzatuk van inkább néznek ki úgy mint egy transzvesztita 😐
2019. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok vele, hogy egészen addig nem beteges amíg naturálban marad valaki.


Hiszen ott nem is lehetséges az extrémekbe eljutni vagy éppen egy olyan szintre amit az emberek nagy része elítél vagy csúnyának tart.


Plusz nem mindenki genetikai csodabogár, így ott legdurvább esetben egy kisebb fitness model súlyt lehet elérni.


Itt többnyire férfiakra gondoltam, de szerintem ez a logika a nőknél is megállja a helyét.

2019. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet ami hasonló
2019. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-nek igaza van, ha belerokkansz sem tudsz naturban olyan tomeget felszedni, ami kimeriti a nem noies test fogalmat.
2019. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!