Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Mennyi idő lesz vissza szedni azt az izomzatot amit elvesztettem?

10 hónapot edzettem. És utána volt olyan 5 hét kihagyásom. Amire alig csináltam 1-1 fennt tartó edzést. + most voltam sziget fesztiválon, egész héten. Ahol egyrészt nem is ettem sokat, másrészt csináltam olyan dolgokat amik étvágytalanságot okoztak. És még kevertem is őket piával is, ami szintén vízhajtó. És 75 kg-ről, 67-68-ra fogytam le! Eddig is vékony voltam, de mostmár inkább mondanám magam lassan soványnak, hiába van kockahasam! 70kg felett még oké volt. Mennyi idő alatt szedhetem vissza azt az izmot amit elvesztettem? Illetve 189 cm-es magasságomhoz mennyi az ideális testsúly? Jelenleg 71 kg vagyok!

Keress kérdéseket hasonló témákban: testsúly, izom, fesztivál, kihagyás, fejlesztés, testépítés

aug. 13. 16:16  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alacsony sovány férfiként, hogyan építsek izomzatot?
Hasra hízós, edzős emberek! Nektek hogy sikerült leadni a makacs zsírt, hogy közben minél jobban megtartsátok a felépített izomzatot?
Meddig tudják megőrizni a szteroid kúrával szerzett izomzatot? Változatlan táplálkozás, edzés és utókúrával együtt.
Hokizással lehet erősiteni az alkar izomzatot?
Van olyan szteroid, ami növeli és erősíti az izomzatot, viszont nem teszi tönkre a szervezetet?
Lehet egyszerre szálkásítani és izomzatot építeni?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!