Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lesz vissza szedni...

Mennyi idő lesz vissza szedni azt az izomzatot amit elvesztettem?

Figyelt kérdés
10 hónapot edzettem. És utána volt olyan 5 hét kihagyásom. Amire alig csináltam 1-1 fennt tartó edzést. + most voltam sziget fesztiválon, egész héten. Ahol egyrészt nem is ettem sokat, másrészt csináltam olyan dolgokat amik étvágytalanságot okoztak. És még kevertem is őket piával is, ami szintén vízhajtó. És 75 kg-ről, 67-68-ra fogytam le! Eddig is vékony voltam, de mostmár inkább mondanám magam lassan soványnak, hiába van kockahasam! 70kg felett még oké volt. Mennyi idő alatt szedhetem vissza azt az izmot amit elvesztettem? Illetve 189 cm-es magasságomhoz mennyi az ideális testsúly? Jelenleg 71 kg vagyok!

2019. aug. 13. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!