Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Attól még, hogy vékony vagyok...

Attól még, hogy vékony vagyok még lehetek izmos?

Figyelt kérdés
65 kiló vagyok, 178-180 cm magas. És már eddig fél évet edzettem. De volt 2 hónap kihagyásom. És most megint bele kezdek, remélem az izom amit elvesztettem hamar vissza fog jönni. Csak az a baj, hogy ektomorf vagyok 63-67 kg között szoktam mozogni. De legalább tetszek a csajoknak mert a hasam az jó kockás. És nagyon ritkán van az, hogy télen el jutok 71-72 kg-re. De nyáron mindig vissza esek. 70 kg alatt is lehetek erős, mert van egy nagy darab cigány gyerek aki be szülőzött nekem a múlt héten. Én vissza mondtam neki. Aztán oda jött elkezdett lökdösni. Én vertem neki egy nyakast ökőlel aztán. 6v1-be meg vertek. Úgy , hogy az egyik még boxert is felhúzott. Aztán egy jó alkalmat kihasználva, adtam az egyiknek egyet. És eltudtam szaladni. És az egyik utánam kiabált, hogy elkapnak és kórházba tesznek. És kis városban lakok, úgyis találkozok még velük. És akkor úgyis szekálni fognak. Tehát egyesével kiakarom őket lesni. És meg akarom őket verni! Jártam 3 évet wing tzun-ra! Szerintetek az mennyire hátráltat az edzésben, ha havonta 1-2x kolázok, főleg bulikba?! Na meg amúgy is a 150 kg-s bikákkal szemben is meg kel tudni magamat védenem! Gondolom azt el is felejthetem, hogy ilyen testsúlyal, kokszoljak?! A syntholt is, ha esetleg nem lenne koksz. De én a syntholt is nagyon max akkor csinálnám ha nem létezne más. Szóval több mint valószínű, hogy csak kokszolnék, nekem lehet ilyen testsúlyal. Legalább 1x?

2019. aug. 13. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

178cm vagyok, pontosan tudom milyen a súlyodban lenni, már szerencsére jóval nagyobb vagyok.


A synthol nem értem, hogyan jön ide. Azt csak régebben testépítők verseny előtt használtak apróbb dolgok kijavítására. Okosan használva fel sem tűnik kívülről, hacsak kinem fakad a bőrön keresztűl amiről van fent a neten fail video.:)


A kóla nem baj.


A testépítésnek és méreteknek semmi köze ahoz, hogy valaki hogy tud verekedni. Plusz nem értem mért akarnál ilyen ebben a stádiumban szteroidokat használni.


Jobb ha veszel egy gázsprayt és elfutsz ha megakarnak támadni. Nem kell neked lenni a Janinak.

2019. aug. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jo lenne tudni hány éves vagy. Szerintem kravmagat tanulj az önvedelemre fejleszettek ki. Esetleg melle egy kis box kick box. Nagyon alacsony a testsulyod. Hany eve edzel?? Egy tömegnövelő is eleg lenne kezdesnek meg KAJA. Akkor mar jönne az erő igaz a kinezet rovasara de gondolom az neked masodlagos. Többet kell enned es jot az összeset. Kola nem baj . Egy multivitamint vegyel. Vizfogyasztasra ügyelj.
2019. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy árt-e a kóla, nagyban függ a halmazállapotától. Ez az egyesével megverni nagyobb cigányság, mint a genetikai. Jó leszel asszonynak a sitten a vazelines cigányokra.
2019. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!