Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

21/f vagyok 60kg és 173cm magas, szeretnék elkezdeni végre kondzizni, tudtok ajánlani személyi edzőt Budapesten?

Szóval nagy feladat lenne, mert sovány vagyok , ropi kezekkel xd

Tudom hogy sz@r a helyzet de szerintem jobb későn mint soha .

Szóval nem akarok olyan lenni mint régen Arnold Schwarzenegger de szeretnék felszedni egy kis izmot.

Nagy munka lenne xd

Tudtok ajánlani valakit ? :)

Köszönöm szépen :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: konditerem, Arnold Schwarzenegger, testépítés, sport

aug. 14. 18:06  Privát üzenet  

A válasz
Magamat. John Reed Fitness elérhető helyileg?

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 18:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Wing Chun iskola oktat magas szintű képzést Budapesten?
Budapesten ill. környékén tudtok jó lőteret, ahol élménylövészet is van viszonylag széles típuskörrel, és nem túl magas árakkal?
Budapesten hol lehet break táncot vagy capoeira-t tanulni ahol tényleg megtanítanak mindent magas színvonalon ahogyan azt illik?
Hol van Budapesten belül magas ház/panel? Mivel külföldön volt 16 emeletes is.
Tudtok budapesten vmi elhagyott romos de nem túl romos magas épületet amire fel lehet mászni és még nem is omlik be alattam?
Budapesten hol tanulhatok meg magas szinten shuffle style-t, esetleg más rokontáncot?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!