Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzásnál nagyobb súlyóknál...

Felhúzásnál nagyobb súlyóknál nem bírom lent tartani az alsóhátam, hogy lehetne ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

Szóval teljesen egyenes vagyok végig, de a alsóhát a gyakorlat felénél felmegy a végpozícióba, valahogy így: [link]


Úgy kezdem ahogy az első képen, de a gyakorlat felénél így néz ki mint a második képen.


2019. aug. 14. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd vissza a súlyt, és fókuszálj a végrehajtásra. Képzeld el, hogy a felhúzás első fele szimpla lábtolózás.
2019. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En ugy probalom, hogy egyenes labbal es egeszen fenekbol kitolom a derekam hogy szinte homoru legyen, 50kgt tudok..amugy szerintem szelesebb allassal konyebb kivitelezni...ha ugy csinalod szinte nem is kell eloredolnod, csak bedolnod.
2019. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!