Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Felhúzásnál nagyobb súlyóknál nem bírom lent tartani az alsóhátam, hogy lehetne ezt orvosolni?

Szóval teljesen egyenes vagyok végig, de a alsóhát a gyakorlat felénél felmegy a végpozícióba, valahogy így: [link]

Úgy kezdem ahogy az első képen, de a gyakorlat felénél így néz ki mint a második képen.

aug. 14. 20:49  Privát üzenet  

A válaszok
Vedd vissza a súlyt, és fókuszálj a végrehajtásra. Képzeld el, hogy a felhúzás első fele szimpla lábtolózás.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 22:10 Privát üzenet
En ugy probalom, hogy egyenes labbal es egeszen fenekbol kitolom a derekam hogy szinte homoru legyen, 50kgt tudok..amugy szerintem szelesebb allassal konyebb kivitelezni...ha ugy csinalod szinte nem is kell eloredolnod, csak bedolnod.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 15. 22:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tényleg beteges, hogy fiatal lányként egyre nagyobb izmokat szeretnék?
A bal mellem nagyobb, mint a jobb. Mit tudok ellene csinálni? 17f 172 cm,62 kg
Zsírosabban erősebb az ember? Márcsak azért is mert a nagyobb test nagyobb erőkifejtésre képes?
Vannak itt szakmunkások? Szobafestés vagy villanyszerelés ad nagyobb stimulációt a hátnak?
Gumiszalagos edzéssel nagyobb fenék?
Használjak gurtnit felhúzásnál, ha így egy 20-25 kilóval nagyobb súllyal megy?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!