Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

2 hónapja jarok edzebi edzővel, mindenevő vagyok, zöldségtől a pizzaig. Elérhető így is a látványos izomnövelés?

aug. 14. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
Igen. Mi a baj a zöldséggel meg pizzával szerinted?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 15. 10:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát arra gondoltam, hogy mivel nincs specko étrendem, ez mennyire befolyásolja a torna eredményességét?

# 2/3Időpont aug. 15. 14:58 Privát üzenet
Szemét kaja. Csirke rizs menjen!

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 15. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Otthoni edzésterv kiépítésében lenne szükségem segítségre. Valaki?
Izomnöveléshez tippek teremben? Kisebb súlyokkal többet, vagy nagyobbal kevesebbet érdemes? Milyen gyakorlatokat célszerű? (Felső test, mell)
Elkezdtem edzeni itthon, de kellene egy edzésterv. Tudsz nekem írni egyet?
Edzésterv ehhez a kondigéphez?
Biotech termékeknél melyik a legjobb fehérje izomnövelés céljából?
Melyik teljes testes edzéssel lehet rövid idő alatt nagyobb mennyiségű izmot építeni és zsírt égetni?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!