Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lapos has elérése mennyire nehéz?

Lapos has elérése mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

182 cm, 85 kg, 22 F. Jelenleg egy 5-6kg plusz van rajtam ami szinte csak a hasamon latszodik. Jelenleg bármit ehetek nem hízok meg komolyabban, viszont par hónapja 3-4 hétig diétaztam de meg sem mozdult a hasam. Jo persze ez keves ido. Az a fajta vagyok aki nehezen hízik de nehezen fogy is. De ha ennyire nehezen mozdul akkor lehet h az en esetemben már grammra pontosan ki kellene mérni h mennyi fehérjét, zsírt szénhidrátot eszek?

Lehet h a szemre kimért fehér hús, zöldség, tojás, rizs kombó nem elég? Csak ez a méregetes olyan sok időt vesz el meg olyan körülményes. Persze vmit vmiért. Nem kockahasat akarok csak laposat azaz eltüntetni a kisebb úszógumim. Tehat kell a méregetés vagy beindul anélkül is csak legyek türelmes?


2019. aug. 15. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Számolgass, ahogy azt szokás, és egy pillanat alatt le fog menni.
2019. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha hasra hízol, akkor nincs egyszerű dolgod.


Nem vagy versenyző, felesleges grammra pontosan mérni. A CH forrásokat, pl. rizst ne szemmel mérd ki. Egy db tojás kb 50-60 gramm, fél kiló csirkét meg elosztasz négy felé, ezeknek nem kell a mérleg.

2019. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!