Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 8 hónap alatt sikerült...

Ha 8 hónap alatt sikerült 7.5kg-t emelnem a súlyokon, az gyors fejlődésnek számít? Na és ez azt jelenti, hogy még messze vagyok a határaimtól?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg aki nagyob magas szinten van magához képest,az félévente-évente 2.5kg-t tud csak emelni

2019. aug. 15. 03:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik gyakorlatban ? Felhúzásban kevés, oldalemelésben nagyon jó is lehet.
2019. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta eddzel és miben emeltél 7,5 kg-t?
2019. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Százalékot írj, könyörgöm. Ez így egyáltalán nem informatív.

HA egy gyakorlattal 10 kilóval ment, akkor a 17,5 az 75%-os emelkedés, ami kalapemelős. Ha 100al,akkor viszont csak 7,5%, ami túró.

Mindazonáltal valóban úgy van ahogy mondod. Mikor már közel a "vége" néhány százalékos emelés is bitang jó eredmény lesz.

2019. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illetve attol is fugg, hogy hany ismetleses vegrehajtason emelted a sulyt.
2019. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg attól, hogy hol tartasz edzésben. Ha naturálban a 180as fekvenyomásból csináltál 187,5öt, az is csak kb 3-4% emelés de azon a szinten már ilyen mértékű fejlődésre lehet számítani.
2019. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felhúzás és 5 ismétléses max.187.5kg-ról 195kg-ra.

Lassan 6 éve edzek,2013 decemberben kezdtem.Én nem hiszek ebben a százalákos dologban.Miért,magasabb szinten nagyobb súlyokkal kéne emelnem,mert százalékban nagyobb?2.5kg az mindig 2.5kg

2019. aug. 15. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!