Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen Biotech feherjeport...

Milyen Biotech feherjeport ajanlanatok?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok, elkezdtem edzoterembe jarni, es sokan kondtak hogy a feherjepor fogyasztasa segit. Igazabol labra es fenekre edzem es nagyon tanacstalan vagyok milyen port kellene vennem, mivel meg soha nem probaltam ezelott.
2019. aug. 15. 11:02
 1/6 Bzs03 ***** válasza:
Ha nincs etelintoleranciad gyakorlatilag barmelyiket valaszdhatod a tejsavostol kezdve a rizsproteinig, azonban ha tejmentes etkezest kell kovetned csak a vegan rizsfeherjejuk jo. Izre vanilias, afonyas igazabol teljesen mindegy te dontod el. En az Iso Whey Zerot ajanlanam
2019. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább egyél normálisan, alapból magas fehérjebevitellel és az sokkal jobb lesz. Ebben a sportban jelentős eredményt amúgyis csak kajára odafigyeléssel lehet elérni.
2019. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A feherje egy makrotapanyag amit a szervezet felhasznal a regeneraciohoz. Ugy szokas szamolni a test feherjeigenyet, hogy a zsirmentes testtomeg (atlagos testalkatnal a testtomeged 80%-a kb.) kg-ban vett erteke x 0,5-el. Ha valaki fizikailag aktivabb eletmodot folytat, nem 0,5-el hanem 1-el szorzol, aki rendszeresen sportol az 1,5* aki pedig rendszeres, intenziv sulyzos edzest vegez az 2* szorzoval szamol. A te esetedben egy 1,5* szorzo boven eleg. Ha 50kg a testsulyod, akkor 40kg zsirmentes tomeggel szamolva ez kb. 60g feherje napi szinten. Az nem mondhato akkora feherjeigdnynek, hogy feherjevel (mint etrendkiegeszito keszitmeny) kelljen potolni.

Ugyanis a feherjekeszitmenyek arra valok, hogy a sportolas okan megnott feherjeszuksegleted kipotoljak, ha a napi etkezesed soran nem tudod bevinni azt a 60g-ot (vagy amennyi neked kell). Ha beviszed szilard kajaval, szo szerint semmi ertelme feherjet fogyasztanod, csak penzkidobas mert semmi nem hasznosul belole, es foloslegesen megterheli az emesztorendszered.


Ha leirod hany kg vagy, milyen testalkat (vekony, normal, enyhen vagy nagyon tulsulyos), es hogy altalaban mit eszel egy nap, meg tudjuk mondani van-e ra egyaltalan szukseged.

2019. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat igazabol nem tudom ez miert kell de 164 cm vagyok es 50kg
2019. aug. 15. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kb. jo az elozo hozzaszolasomban vett szamitas. 40kg szaraz tomeghez 60g napi bevitel ajanlott. Ez meg kellene hogy legyen, kis tulzassal akkor is ha parizsis zsomlen elsz.
2019. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azaz szinte teljesen folosleges szamodra feherje keszitmenyt fogyasztani. Ha annyira akarod mert elkapott a feeling meg jol hangzik hogy segit, probalj ki egyet, de valojaban nem fog segiteni semmit.
2019. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!