Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a vital...

Mi a véleményetek a vital konyha ételeiről?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Sajnos a munkám és az időbeosztásom miatt sokkal egyszerűbb, ha az egész napi kajámat reggel odahozza a futár és tudom vinni magammal. Nyilván meg tudnám oldani, ha akarnám, de kényelmesebb ez sokkal és ügyvédként nehéz intéznem a bevásárlást és a hajnali főzéseket. Szóval a táplálékom nagy részét a vital konyha ételeiből gondoltam fedezni. 3 főétel naponta. Reggeli meg itthon cottage cheese kétszersülttel. Szerintetek milyen a minősége az ételeknek, ha hobbi, és ha profibb gyúrásban gondolkozunk? Esetleg tudtok jobbat ajánlani Budapesten? Előre is köszönöm a válaszokat


2019. aug. 15. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt eszem ebédre. Meg lehet unni, az tény, plusz elég szar a rizs és a párolt zöldség náluk. Ha figyelsz a makrókra, akkor rendben leszel
2019. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, egész finomakat szoktak csinálni
2019. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!