Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél hány kg súly...

Tömegelésnél hány kg súly felszedése után kell szálkásítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 és fél éves fiú vagyok, 168 cm.

Januárban kezdtem el konditerembe járni, Júniusig heti 3x azóta heti 4-5x

Amikor elkezdtem januárban 48 kg voltam, most augusztusra pedig 58-59kg-60 kg között mozgok.

Jelentős tömeget felszedtem, látszik is rajtam, viszont ezzel együtt a hasamra is feljött rengeteg zsír.

az lenne a kérdésem,hogy akárhogy tényleg már ilyen úgynvezett "apa hasam" van,ha értitek mire gondolok, akkor is folytassam a tömegelést, vagy valamennyit szálkásítsak le, és utána kezdjek el tömegelni?



2019. aug. 16. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem testsuly hnem testzsir fuggo.

Az apahas lehet egyszeru puffadas, rosszabb esetben hasuri zsir. Ezt neked kell tudni. De igen, alapjaraton ilyenkor mar erdemes visszavenni a ch-t.

2019. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Havi fél kiló jöjjön fel, ennél több semmikép, mondjuk kezdőként még lehet jön fel több az izom miatt, de te már lassan 2. évedben leszel.
2019. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!