Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az edzős applikációkról, csinálnak valamit?

Figyelt kérdés

Példaul erre gondoltam: [link]


Nem akarok óriási változást, kilókat leadni vagy ilyesmi, mert egyaltalán nem vagyok kövér, csak úgy erzem, mozoghatnék többet, egy kicsit erősödhetnének lábaim, hasizmom. Valamit használni fog vagy hagyjam?

Egészség szempontjából rendesen étkezem szerintem, megvan a napi 2 liter vizem is. L



2019. aug. 19. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha van hozzá elszántságod és meg tudod fogadni, hogy rendszeresen foglalkozol vele, akkor tényleg hasznos szerintem.
2019. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ez önmagában nem elég.. Illetve nem ér semmit.
2019. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt látom, hogy "flat stomach" és hogy "30 days" egy mondatban tudom, hogy kamu az app.


Ha teljesen kezdő vagy és intimidálónak érzed lemenni a konditeremben vagy túl drágának egy személyiedzőt, akkor mért is ne, de sokszor semmit sem érnek. Én még soha sem használtam, de ismertem olyat aki esküszött ezekre és bele néztem már ehez hasonló app gyakorlataiba.


Nem a leghatásosabb, de jobb mint a semmi. A TV nézénél és pizza evésnél aztán főleg.

2019. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!