Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék normális diétát...

Hol tudnék normális diétát találni?

Figyelt kérdés

Betudnátok linkelni olyan helyeket, ahol egész hetes diéták vannak?


Leszeretnék menni 10% köré, most nem vagyok elhízva kb 20 körül lehetek, csak végre szeretném hogy normálisan látszódjanak a kockáim és picit jobban látszódjon, hogy már évek óta konditerembe járok.


Eddig még soha sem diétáztam, csak figyeltem a fehérje bevitelre. Tegnap este is egy egyész pizzát megettem.


Szóval ezért kénének a konkrét példák, mert kb semmit sem tudok a helyes táplálkozásról.



2019. aug. 22. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Keress fel egy dietetikust vagy személyi edzőt, akik kb 15-20 ezerért írnak egyet. Egyrészt én is kerestem diétákat és kb hiába, másrészt meg nagyon emberfüggő. Tőled, életedtől, tárcádtól is függ milyen diéta való neked. Neten találsz pl shopbuilderen vagy bodybuilding. hu oldalakon olyan cikkeket, hogy mit érdemes enni, ezen kívül szénhidrát kalkulátorra keress rá a gugliban, számítsd ki a napi fehérje, szénhidrát és zsír szükségleted, grammban illetve kalóriában és ahhoz mérten kajálj. Sajnos ennél többet nem nagyon lehet ingyen tenni kajával kapcsolatban. Esetleg még más testépítőktől "lopni", videókból, leírásokból. Pl Torma Valentin jutuber egész sok kajálós videót tett fel mostanság.

2019. okt. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!