Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják azt az emberek...

Miért mondják azt az emberek ha valaki nagy sújokkal dolgozik öreg korára fájni fognak az izületei?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert tenyleg fajni fognak a tulterhelestol.


ja, es suLYok, suLYok, suLYok, suLYok....

2019. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert mindenki abból indul ki, hogy egyszer derékból felemelt valami nehezet és megfájdult a dereka.

Normális formával nem fog fájni semmi, sőt, csak erősebbek lesznek az ízületek.

2019. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert igazuk van 😃 32 évesen már fáj a könyököm meg a vállam. Mondjuk én 16 éve edzek, de akkor is.
2019. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MadSeal ***** válasza:
Öregségére mindenkinek tropára lesz az izületei, nem kell ahoz mégcsak súlyokat se emelni. Ha nem sportolt, akkor azért, ha igen, akkor meg azért. Az élsportolóknak meg túlsúlyosoknak meg pláne.
2019. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre tudni sajnos, hogy kinek kopik és kinek nem. Viszont ez olyan dolog, amire nem igazán van megoldás a tudomány mai állása szerint :(.
2019. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 24 evesen mar faj a derekam a vállam a könyökem a terdeim szoval ugy nagyjábol mondegy. De nem számit. Mert a fàjdalom a barátom. Pedig igazabol olyan embertelen nagy sulyokkal nem dolgoztam. 200ba 3 volt a rekorodom. De igazabol mar csak forma tartas miatt edzek. Futok stb. De vigyazni kell tenyleg. Szerintem a dehidrataltsag meg a tuledzes öli meg az izuleteket.
2019. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert baromira nem értenek hozzá.
2019. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!