Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lett kisebb a fenekem?

Miért lett kisebb a fenekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) most a sportolók véleményére lennék kíváncsi, weboldalakon sajnos nem találtam választ.

Pár éve elkezdtem edzeni a fenekemre, mert lapos volt. Egészen tavalyig sikerült egy szép méretet és formát elérnem (a méret a vékonyságomhoz képest nagy volt), de ahogy minél többet edzettem rá, hirtelen sokkal kisebb lett. Azóta is kisebb. Miért lehet ez? Mit tegyek, hogy visszakapjam a régi méretét?


Aki szidni akar, arra nem vagyok kíváncsi, csak a kérdésemre szeretnék választ kapni. Köszi:))



2019. aug. 23. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Kidurrant!

Vagy nem úgy edzel vagy nem úgy eszel szerintem. Nekem úgy tűnik, hogy a több izomhoz kevés a kaja vagy akkora izomhoz túl könnyű a megterhelés.

2019. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát remélem majd ir aki jobban tudja :D de szerintem nem eszel rendesen, és ezért nincs meg a regeneráció. Vagyis mikor edzel a popsidra akkor mikrosérüléseket okozol neki, amiknek a regenerálódásához megfelelő minőségű kaja kell (főként fehérje) hogy aztán izmosodhasson és nőhessen. Ha nem eszel rendesen akkor az eddzésel az ellenkezőjét fogod elérni, vagyis a tested nem jut elég tápanyaghoz hogy ezeket a mikrosérüléseket regenerálhassa. Igy pedig szálkásodni fogsz (remélhetőleg zsirból és nem izomból) de akármelyik is, a méret mindenféleképpen kisebb lesz :) remélem ez segitett valamelyest.
2019. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teszsirszázalékod csökkent vagy visszavettél a súlyokból, intenzitásból, kevés a tápanyag fehérje, zsir, szénhidrát. De az is lehet ,hogy megszokta a szemed.

Edzél tovább nagyobb súlyokkal, egyél több kalóriát (minőségi ételeket).

2019. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert lemegy rollad a zsír tán alacsony szenhidratot fogyasztasz amivel együt a viz is kimegy es meg lapossabb leszel. Nem vagy “szálkás”??Kicsit többet kene nassolni aztan mindjart megnő a feneked. :DVagy tartasz egy alapos csalo napot. Cukor mergezes okozol magadnak aztan masnapra reggel megnezed magad a tükörbe ugy kikerekedsz h csak na. Nem szep ha egy nőnek nagyon alacsony a tzsje kell oda akkor lesznek “lágyabbak” a vonalaid.
2019. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!